نتایج جستجو برای عبارت :

گمنام های هفته کتاب

کتاب شهید گمنام: سرنوشت آدم هایی خوب که خوب زندگی می کنند و خوب هم می میرند.

کتاب شهید گمنام : گروه فرهنگی شهید ابراهیم هادی
معرفی:
تا حالا شنیدی که آدمای خوب خوب زندگِی میکنن و خوب هم میمیرن. آدم های بد هم…راستی آدم های بد چی؟ اصلا” تو خودت آدم خوبی هستی یا بد؟ راه باز است و تو هم صاحب اختیار.. انتخاب با تو.. ولی بد نیست سرنوشت آدم خوبا رو بخونِی، شاید تو هم خواستی آخرش همه چیز خوب تموم بشه!
بریده کتاب:
به ما گفته بودن ایرانی ها مجوس آتش پرست هس
بسم رب الشهداء و الصدیقینپیام شهید گمنام اهمیت دادن به مسئولیتها و خدمت مخلصانه استحضرت زهرا سلام الله علیها فرمود:کسى که خالص ترین عبادت خود را به سوى خدا بفرستد خداى متعال هم بهترین مصلحت ها و خیرهایش را براى او مىفرستدبحارالأنوار
رئیس ستاد هماهنگی کانون‌های فرهنگی مساجد از برنامه‌های این نهاد در بیست و هفتمین هفته کتاب خبرداد و گفت: پویش مردمی «نذر کتاب»، طرح اهدای کتاب به کتابخانه‌های روستایی و مناطق محروم، نذر کتاب در گردش و ... در این هفته انجام می‌شود.
ادامه مطلب
پیکر ۲ شهید گمنام در خلخال تشییع شد

به گزارش روابط عمومی انجمن اسلامی همسران و فرزندان شاهد استان اردبیل؛ پیکر ۲ شهید گمنام دفاع مقدس روز یکشنبه در مراسمی بر روی دستان مردم ولایی و شهید پرور خلخال تشییع شد.

به گزارش
ایرنا، در این آئین که با حضور گسترده هزاران نفر از اهالی مؤمن و ولایت
مدار خلخال برگزار شد، پیکرهای ۲ شهید گمنام ۲۰ و ۲۴ ساله تازه تفحص شده در
مناطق عملی
و
جز از کل
جز از کل یکی از شیرین ترین کتاب هایی بود که به عمرم خوانده ام.من در طول کتاب با جسپر و خانواده اش زندگی کردم. من یک زندگی جداب داشتم. یک زندگی شیرین مکتوب. من عاشقانه کتاب را دنبال کردم. خندیدم، ناراحت شدم، یکه خوردم. کتاب جذابی بود. این کتاب نامزد جایزه من بوکر شد. برایم جالب بود که چگونه می شود اولین اثر یک نویسنده ی گمنام در استرالیا به این زیبایی باشد و سپس خود را با این کتاب آنقدر در جهان معروف کند که به ایران هم آوازه کتابش برسد و ب
 ایرنا نوشت: مدیرکل اطلاعات سیستان و بلوچستان گفت: دستگیری ۷۰ عنصر تروریستی، کشف ۶ محموله جنگی و انفجاری، پیشگیری از ۱۲ حادثه ضد امنیتی و هلاکت پنج عنصر وابسته به گروهک‌های تکفیری نمونه‌ای از دستاوردهای سربازان گمنام امام زمان(عج) سیستان و بلوچستان در سال گذشته بوده است.
مدیرکل اطلاعات سیستان و بلوچستان اظهار داشت: کشف بیش از ۵۰ تن انواع مواد مخدر، خنثی سازی ۱۳۵ عملیات مسلحانه سوداگران مرگ، انهدام بیش از ۷۰ باند قاچاق مواد مخدر، کشف بیش
شعار سال پیش هفته کتاب دوباره انتخاب شد

به گزارش خبرگزاری مهر، بنابر تصمیم شورای سیاست گذاری بیست و هفتمین دوره هفته کتاب جمهوری اسلامی ایران، «حال خوش خواندن» برای دومین بار به عنوان شعار هفته کتاب انتخاب شد.
در نخستین جلسه شورای سیاست‌گذاری بیست و هفتمین دوره هفته کتاب جمهوری اسلامی ایران،  انتخاب شعار به بحث و نظرسنجی گذاشته شد و بر اساس اعلام نظرات اعضای این شورا به ستاد هفته کتاب و همچنین اقبال عمومی به این شعار در دوره پیشین، شعا
سلام بر بسیجیان گمنام امام زمان عج الله تعالی فرجه الشریف و بر سربازان گمنام نائب بر حقش امام خامنه ای حفظه الله . اینجا پایگاه ارباب عاشورائیان و سید ناظران وجه الله است . اینجا مدرسه ی مبارزه با شیطان است . اینجا جایگاه مخلصین مجاهد فی سبیل الله و پروشگاه مبارزین استکبار جهانیست 
ما آماده ایم برای ظهور منجی عالم بشریت عج ...
کتاب باهات راحت یه هفته حرف دارممهدی رحیم زاده

از این روزایی که دور از تو رد شداز این شبهای رفته حرف دارمیه دریا حرف ماسیده تو سینه مباهات راحت یه هفته حرف دارم

برای تهیه ی این کتاب می توانید به پیج اینستگرام نشر شانی مراجعه کنید:@nashreshani1
همچنین می توانید از سایت نشر شانی تهیه کنید: 
http://www.nashreshani.com
کتاب دویی همین الان تموم شد و از همون ابتدا عاشق گربه ها شدم. هرچند که این کتاب چیزی بیشتر از اون بود. داستان شهر اسپنسر بهم امید رو یاداوری کرد. و اخر کتاب بهم نشون داد از چیزایی که دارم راضی باشم و عشق از همه چی مهم تره البته. این کتاب جذاب، دوست داشتنی، بانمک و اموزنده بود. عاشق دویی هم هستم.

*امروز اتاقم رو هم درست کردم و عکس پستای اون هفته رو اماده. یه سری کار از هفته پیش مونده که باید تحویل بگیرم از فریلنسرا و تحویل بدم. همین. خدایا شکرت :) اه
سلام علیکممن واقعا نمیدونم چطور باید از شما بخاطر این تاتر محشرتون تشکر کنمدم تک تک تون گرماجرتون با همه شهدای گمنام با مادر سادات که میزبان هرشب شهدای گمنام هستندخدا بهتون قوت بده و ان شاءالله ازین دست تئاترهای فاخر رو بیشتر بیشتر بسازید و نه فقط در شهر مقدس قم بلکه در همه شهرهای کشور بتونید اجرا کنیداز دیروز چشمه ی اشک مون خشک نمیشه و دل تنگ لحظه به لحظه تاتر زیباتونیم و این تاثیر فوق العاده ای که تو همه دیدم، نیست جز اخلاص تون وبرکت خون ش
زمان هفته کتاب را
همه می دانند. روز ثبت نام رایگان در کتابخانه های عمومی هم که از اذهان پاک نمی
شود. اما در این یک هفته که به نام کتاب و کتابخوانی نامگذاری شده، جای خالی کتابداران
شدیدا احساس می شود. در واقع آنها فقط در ظاهر وجود دارند، درست مانند چرخ دنده
های یک ساعت دیواری؛ کسی به اینکه این ساعت چطور ثانیه به ثانیه پیش می رود توجه نمی
کند و تنها زمان دقیق اهمیت دارد.
وارد بحث عملکرد کتابداران نمی شویم؛ (پیشتر در مورد اینکه کتابداران ما واقعا
برگزاری نمایشگاه و فروشگاه کتاب در آموزشگاه، دعوت از خانم جعفری از کتابخانه ملاصدرا از اولیاء دانش آموزان جهت سخنرانی و تشویق دانش آموزان به مطالعه ،معرفی رابطین کتابخانه در سطح شهر و معرفی کتاب توسط رابطین در برنامه های آغازین با معرفی کتاب و قرائت قسمتی از کتاب ،تشویق دانش آموزان به اهداء کتاب و نذر کتاب،اجرای جشن ویژه در رابطه با هفته کتاب و کتابخوانی و تشویق فعالین در حوزه کتاب و کتابخوانی در برنامه های آغازین ،اجرای طرح کتاب و کتابخ
فاکنر ادعا کرده این کتاب رو ظرف شیش هفته نوشته و اصلا وقت واسه ویرایشش نذاشته و همونطوری بدون بررسیِ مجدد منتشرش کرده! دریابندری می گه مگه می شه شیش هفته روی کوره کار کنی و این کتاب رو هم بنویسی؟ مگه می شه هم عرق ریزی جسمی داشته باشی (به واسطه ی کار روی کوره) و هم عرق ریزی روح (به نویسندگی می گن عرق ریزی روح) ؟ به نظر من کسی که درست یک سال قبل از این کتاب، کتاب #خشم_و_هیاهو رو می آفرینه؛ دروغ نمی گه، یعنی اگه هم بخواد دروغ بگه نمی تونه بگه. می گن این
جلسه ای باحضور اعضای قرارگاه مردمی آتش به اختیار و شهردار محترم شهر دولت آباد در مکان دفتر شهردار برگزار گردید و پیرامون موضوعات همکاری فی مابین قرارگاه و شهرداری و واگذاری مکانی در  گلزار شهدای گمنام جهت تاسیس پایگاه فرهنگی بحث شد که در این جلسه شهرداری یک اتاق از آثار تاریخی واقع در پارک شهدای گمنام را به این قرارگاه واگذار کرد.
از دور زیادست دو هفته پس تعطیل و یک هفته قبل تعطیل اووووووووووووووو چقدر زیاد اما از نزدیک همچون ابر در بهاران سریع می رود و سریع می گرید.
استادی می گفت بچه های خوابگاهی از یک کتاب بیشتر به خانه نبرید چون وقت نمی کنید در تعطیلات عید بخوانید متاسفانه آنها دانشجوی باد در غبغب انداخته مکانیک تهران بودند و گفتند نه الا و بلا باید تمام کتاب هارا برای مطالعه در عید به تاراج ببریم. عاقبت با یک چمدان کتاب به خانه خود در شهرستان برگشتند و با یک چمدان پ
بسم الله 
تاریخ عرفای شیعه را می خواندم و رسیده بودم به دو اسم که البته یکی شان اسمی هم نداشت !
ملاقلی جولا بافنده ای که ناگهان شبی بر شیخ علی شوشتری وارد شده بود و فرستاده بودش نجف تا بشود سرسلسله ی عرفان شیعه تا امثال قاضی ها را پرورش بدهد و بعد در پس جولا یک سرباز، سربازی گمنام ، نگهبان خانه ای اعیانی که برای لقمه ای حلال آمده بود سراغ ملاقلی و خب معلوم می شود که از اوتاد امام زمان بوده است .
شوکه شده بودم، از تمام آن اسم های بزرگ اوراق تاریخ ش
این روزها تنها چیزی که آرومم میکنه و حس خوبی بهم میده کتاب خوندنه...تقریبا دو سه هفته ای هست که شروع کردم به کتاب خریدن و کتاب خوندن...هر کتاب رو که تموم میکنم اخر هفته میرم به نزدیک ترین کتاب فروشی و با توجه به حس و حالم یه کتاب برمیدارم. مقدمشو میخونم و اگه باهاش ارتباط برقرار کنم میخرمش...نکته جالبی که تو این مدت فهمیدم اینه که کتابایی که اتفاقی سر راهم قرار میگیرن و میخرمشون با حالو هوام کاملا جور درمیان و جواب خیلی از سوالات ذهنمو میتونم توی
یکی از لج آورترین جملاتی را که بزرگ و تیتر وار روی جلد بعضی از کتاب ها میخوانم این است:
این کتاب را نمی توانید روی زمین بگذارید
یکی نیست بگه روی زمین که هیچی ،یک دفعه می بینی که یک هفته گذشته و هنوز فصل دوم کتاب هستیم
ننویسد دیگه
کتاب ،وقتی کتاب هست که خودش خواننده را جذب کند نه اینکه با کلی تبلیغ و بیا این ور بازار جلب توجه کند
یک چیزایی مثل اون جمله که میگه گل آن است که خود ببوید نه انکه عطار بگوید
سلام علیکم
امروز با خواهرم به نیت همراهی با پیاده رو های اربعین از خونشون تا شهدای گمنام نزدیک خونشون پیاده رفتیم و زیارت عاشورا خوندیم و تو راه مداحی گذاشتیم و اومدیم .چند وقتی هست که براشون یادمان درست کردن. فکر کردم به تازگی اومدن . اونجا فهمیدم پنج ساله که اینجان و من بارها از کنارشون رد شدم . شرمنده شدم . انگار باید حتما اون یادمان با سقف طلایی می بود که بیام چون تو مرور ذهنیم میدونستم انگار اینجا هستن
امروز زنگ زدم روضه خون دعوت کنم . هنوز
به نام خدا
مصوبات کلی انجمن در طی نیم سال اول:
1-برگزاری جشن به مناسبت هفته کتاب و کتاب خوانی با همکاری انجمن کتاب سرپرست کتابخانه شهر
2-برگزاری جشن شاد و متنوع به مناسبت هفته وحدت
3-برگزاری مراسم عزاداری به مناسبت شهادت امام حسن عسگری (ع)
4-برگزاری جشنی شاد به مناسبت ولادت امام زمان (عج)
مسعود محمد نبی گمنام
دانلود آهنگ فوق العاده زیبای مسعود محمد نبی بنام گمنام
شعر شایان جعفر نژاد / موزیک میلاد بابایی / تنظیم میلاد بابایی
پخش آنلاین و لینک دانلود پرسرعت آهنگ گمنام با صدای مسعود محمد نبی
لینک مستقیم دانلود آهنگ ایرانی گمنام مسعود محمد نبی با بالاترین کیفیت
دانلود آهنگ جدید مسعود محمد نبی به نام گمنام
دانلود موزیک مسعود محمد نبی بنام گمنام با لینک مستقیم و پخش آنلاین
آهنگ ایرانی مسعود محمد نبی بنام گمنام
Masoud Mohammad Nabi Gomnam

د
این هفته کتاب دو قرن سکوت اثر دکتر عبدالحسین زرین کوب را خواندم. کتاب تاریخی بسیار خوب و جذابی است و اطلاعات بسیار مفیدی را در اختیار قرار می دهد. 

استنادات تاریخی ایشان به نظرم بسیار خوب و به جا است و به همه شما عزیزانی که احتمالا این کتاب را نخوانده اید هم توصیه می کنم حتما خواندن این کتاب ارزشمند را از دست ندهید.

شاد باشید
⚜️ لمعه – تدریس متن شهید اول  استاد حائری ♻️ کتاب الطهارة♻️ کتاب الصلاة♻️ کتاب الزکاة♻️ کتاب الخمس♻️ کتاب الصوم♻️ کتاب الحج♻️ کتاب الجهاد♻️ کتاب الکفارات♻️ کتاب النذر♻️ کتاب القض♻️ کتاب الوقف♻️ کتاب العطیة♻️ کتاب المتاجر♻️ کتاب الدین♻️ کتاب الرهن♻️ کتاب الحجر♻️ کتاب الضمان♻️ کتاب الحوالة♻️ کتاب الکفالة♻️ کتاب الصلح♻️ کتاب الشرکة♻️ کتاب المضاربة♻️ کتاب الودیعة♻️ کتاب الاجارة♻️ کتاب الجعالة   تعداد جلس
زنگ 
درس 
فعالیت انجام شده (فعالیت خواسته شده )
فعالیت خواسته شده (تکلیف)

اول 
ادبیات
تدریس درس 11 + تدریس کتاب تکمیلی درس 10
درس 11  قسمت نوشتن در دفتر و خود ارزیابی در کتاب نوشته شود 

دوم 
اجتماعی 
تدریس درس 16 +17 توسط معلم  
هفته ی بعد 4 درس جغرافیا پرسش یا شاید امتحان گرفته می شود  

سوم 
زبان
 تدریس درس 6 
برای 3 حرف Ff , Vv , Ww  20 کلمه نوشنه شود  + صفحات 64 و 65 و 66 در کتاب کار خل شود 

چهارم 
زیست 
تدریس درس 13 قسمت گوارش نهایی
  هفته ی بعد پرسش گروهی  
بسم ربّ الشّهداوالصّدیقینشهدای گمنام ای که نورتو چنان ماه و شب ظلمانیست گفتگو از تو نجات از گذر بحرانیستمثل ایمان شده ای، گُم شدنِ در تو بقاستهرکه همراه تو شد دیده ی جان نورانیستوطنم در غم گمنامی تو غمگین استخاک تو بوسه گه رهبرو کارستـانیستروشنائی شده ای در شب تاریک جهانبعدِاز گم شدنت قبله شدی ،طوفانی استداغدارانِ تو از داغِ غمت می سوزنـدباحضورِتو وطن بیمه زِ هر ویرانی است                           محرمِ بارگه دوست شدن ، نوشَت باداز شمیم ن
… حضور در هیأت جوانان وحدت اسلامی و همراهی و شاگردی استادی نظیر علامه محمد تقی جعفری بسیار در رشد شخصیتی ابراهیم موثر بود. در دوران پیروزی انقلاب شجاعت های بسیاری از خود نشان داد. اهل ورزش بود. با ورزش پهلوانان یعنی ورزش باستانی شروع کرد, در والیبال و کشتی بی نظیر بود. هرگز در هیچ میدانی پا پس نکشید و مردانه ایستاد.
در باشگاه کشتی بودیم, آماده می شدیم برای تمرین. ابراهیم وارد شد, چند دقیقه بعد یکی از دوستانش آمد و بی مقدمه گفت: ابرام جون, تیپ و ه
دانلود کتاب بازسازی عزت نفس در ده هفته
دانلود PDF کتاب بازسازی عزت نفس در ده هفته
تنها سایت ارائه دهنده ی فایل پی دی اف PDF کتاب بازسازی عزت نفس در ده هفته توجه : این فایل بر روی تمامی گوشی ها و سیستم های کامپیوتری به صورت نامحدود قابل اجرا می باشد . توجه : از مجموعه ی بی نظیر محصولات دیگر ما نیز دیدن نمایید معرفی کتاب بازسازی عزت نفس در ده ...
دریافت فایل
دانلود کتاب بازسازی عزت نفس در ده هفته - متیو مک کی - ... https://www.ketabrah.ir › ... › کتاب بازسازی عزت نفس
تیزر بیست و هفتمین دوره هفته کتاب جمهوری اسلامی ایران با تکنیک پویانمایی بریده مقوا یا کات اوت ساخته و منتشر شد. 
به گزارش گروه فرهنگ و هنر خبرگزاری آنا، به واسطه ارج نهادن به مقام کتاب و کتابخوانی، تیزر این دوره از هفته کتاب امسال توسط هنرمندان مطرح هنر پویانمایی کاملاً به شیوه سنتی ساخته شد تا ضمن حمایت و ارزش نهادن به آثار هنرمندان این هنر، عرصه آگهی‌های فرهنگی نیز با چهره‌ای فاخر از پویانمایی آشنا شود. 
تیزر بیست و هفتمین دوره هفته
سلام و خداقوت
ضمن تبریک فرارسیدن نیمه شعبان، سالروز ولادت حضرت صاحب الزمان عجّل الله تعالی فرجه الشریف
در مورد برنامه های مطالعاتی هفته آتی (180 صفحه دوم):
در ابتدا و در مطلب قبلی توضیح داده شده بود که کتاب توسط خود دوستان انتخاب شود اما توضیح چگونگی انتخاب کتاب برای هفته دوم(حداکثر تا 28 فروردین) به صورت زیر تغییر میکند:
1- حتما مطالعه خطبه فدکیه که کتاب آن در اختیار همه دوستان قرار گرفته جزو سهمیه مطالعاتی این هفته باشد.
2- برای باقی صفحات نیز
معرفی کتاب:
«سلام بر ابراهیم» کتابی است که در قالب زندگینامه ای مختصر و ۶۹ خاطره درباره شهید بزرگوار و مفقود الاثر «ابراهیم هادی» منتشر شده است. این نوشتار حاصل بیش از پنجاه مصاحبه از خانواده، یاران و دوستان آن شهید است که همگی نگارنده را در گردآوری این مجموعه ارزشمند یاری رساندند.
شهید هادی در یکم اردیبهشت ماه سال ۳۶ دیده به جهان گشود و پس از بیست و هفت سال زندگی پر فراز و نشیب، در عملیات والفجر مقدمّاتی در منطقه فکه، بیست و دوم بهمن سال ۶۱

مسابقه کتابخوانی
به مناسبت هفته کتاب و کتابخوانی مسابقه کتابخوانی تفسیر سوره اسراءاز هفته کتاب تا هفته پژوهش برگزار می شود.
علاقه مندان جهت تهیه کتاب و شرکت در مسابقه می توانند به کتابخوانه مدرسه مراجعه فرمایند.
تاریخ برگزاری مسابقه 98/10/2 می باشد.

باتشکر  معاونت پژوهش

به مناسبت هفته کتاب و کتابخوانی ویژه برنامه ای توسط کمیته کتابخانه شورای دانش آموزی اجرا شد و نمایشگاه کتاب در این هفته برپاشد و تراکت و طرح درخت تهیه و در سالن نصب گردید و از این تاریخ به بعد طرح کتابخانه باز و طرح آشتی با کتاب به اجرا در آمد
زندگی نامه شهید ابراهیم هادی

مادران بسیاری در این مرز و بوم جوانان رشیدشان را تقدیم اسلام کرده اند اما سهم مادران شهدای گمنام پس از جنگ از فرزندانشان کمتر از دیگرمادران بود. 

به گزارش خبرنگار حوزه قرآن و عترت گروه فرهنگی باشگاه خبرنگاران جوان؛در قطعه۲۶ گلزار شهدای بهشت زهرا(س) یادبودی است که خیلی‌ها با دیدن عکس صاحب آن و عنوان «شهید گمنام» که روی سنگ مزار نوشته شده، می‌روند و زائر شهید مفقودالاثر «ابراهیم هادی» می‌شوند؛ شهیدی که برای
تاریخ انقلاب و دفاع مقدس، پر است از حرّهای ناب. بسیاری از از این قهرمانان گمنام دارد که هیچگاه مثل«طیب»، «شاهرخ ضرغام» و حالا داش مجید، نقل محافل نشدند. گریه‌ های مادر اما بالاخره اثر کرد و ورق زندگی اکبر برگشت. خبر شهادتش دهان‌ ب ه‌دهان در کل منطقه پخش شد. سرنوشت علی‌اکبر شاه کمالی، مصداق کامل عاقبت‌ بخیری بود. نان حلال پدرش، سیدعلی را از سقوط نجات داد.»

ادامه مطلب
سکانس اول :
صبح که وارد کلاس شد دستش بود
حجم و قد و قواره اش خیلی آشنا میزد!
همینطور که زیر چشمی نگاهش می کردم گوشه ی جلدش بهم رخ نشون داد
خودش بود
_سلام بر ابراهیم
یه لحظه تمام تصوراتم به پر و پای هم پیچیدن
آخه به قیافه اش .....به قیافه اش که چی؟
مگه دوست و رفقای خود ابراهیم هم همون لات و لوتای سرکوچشون نبودن؟!
تمام ذهنیت بی خود و بی جهت مخ مبارک رو دیلیت کردم و یه لبخند از سر شوق که حتی متوجهش هم نشد بهش زدم
سکانس دوم:
تو سالن هر کدوم یه گوشه نشسته بو
ما در استارتاپ نوکو تمام سعی خودمون رو میکنیم تا میتونیم برای خانواده ها چه مادر و چه پدر مطالب مفیدی را بسازیم در این بخش از مجله نوکو به توضیح کامل هفته های بارداری یا همان بارداری هفته به هفته پرداخنه ایم
بارداری هفته به هفته
شما میتونین به طور کامل از هفته چهارم بارداری که به طور مثال شروع بارداری هست تا هفته چهل و یکم بارداری که تقریبا زمان زایمان است بخونید.
آدم وقتی منتظر یه مهمون خاص باشه، حالش خیلی جالب میشه، هی چشمش به راهه که این مهمون از راه برسه. حالا اگه از کسایی باشه که کنارش حالِ آدم خوب میشه و از دیدنش ذوق می کنیم، حالمون جالب ترم میشه، هی از پنجره نگا می کنیم ببینیم اومد یا نه!  حتی ممکنه بهش زنگ بزنیم...
 روز هشتم محرمِ امسال، ماهم تو هیات یه مهمون ویژه داشتیم. البته مهمونِ اون روز ما فرق می کرد با بقیه مهمون ها و یکم خاص تر بود. اونروز قرار بود یه شهید گمنام بیاد تو هیاتمون و مهمونمون بش
راستش رو بخواین روزی که عنوان وبلاگ و متن بالایی رو نوشتم خیلی حواسم به عواقب کارم نبود :دی
ولی الان که دیدم چند نفری لطف کردن و من رو دنبال کردن به خودم گفتم ای دل غافل! حتما این بندگان خدا به امید  خوندن « روزنوشت‌های یک پزشک گمنام» اینجا رو دنبال کردن. خصوصا تو این روزای کرونا بعید هم نیست مردم فک کنن قراره راجع به کرونا اینجا چیزی نوشته بشه.
این شد که به خودم واجب دونستم بیام و توضیح بدم که اگر به امید این قضیه اینجا رو فالو کردید من فعلا شر
فارغ از قضیه ی گردنم؛ این هفته هفته ی خوبی بود
هم درس خوندم
هم سی وی نوشتم
هم وبسایت رو درست کردم
هم با زهرا یک روزشو رفتم گردش

بنابراین میریم که داشته باشیم یه تعطیلات سه روزه فارغ از درس و کتاب^-^
امیدوارم اونقدری پر انرژی برگردم که بتونم یه بخش دیگه به برنامه م اضافه کنم.
چند روز قبل رفتم گنجینه #دفاع_مقدس در شهر #کرمان . حرم شهدای گمنام در بخش ورودی چند دقیقه‌ای نشستم و بعد رفتم برای #نماز_جمعه .موقع رفتن این بنرو رو دیدم #عقد #ازدواج
خداوند به فرد یا افرادی که چنین ایده زیبا و نابی رو انجام میدن خیر و خوبی و معنویت و شهادت و بهشت اعطا کنه ان شاالله . اونایی هم که فرمون زندگی شون رو خودشون به دست میگیرند و با اقناع خانواده هاشون ، یک عقد خوب و شیرین در کنار شهدا رو برای خودشون میسازن ان شاالله زندگی پر نشاطی داشته
قبل از پیوستن به انجمن معتادان گمنام، ما اختیار زندگی خود را کاملاً از دست داده بودیم و دیگر نمی‌توانستیم مانند دیگران زندگی کنیم و از آن لذّت ببریم برای زندگی به چیزی متفاوت نیاز داشتیم و تصور می‌کردیم که آن را در مواد مخدر پیدا کرده‌ایم  برای ما مواد مخدر مهمتر از خانواده، همسر و فرزندانمان شده بود و می‌بایستی آنرا به هر قیمتی به دست می‌آوردیم در این راه به بسیاری از مردم لطمه‌های شدید زده‌ایم اما بیش از همه خودمان را آزار داده‌ایم
یادم نیست چند روز پیش شروعش کردم. کتاب"موش‌ها و ادم‌ها"رو میگم.ولی امشب یعنی همین الان تموم شد.غم انگیز و غم انگیز و غم انگیز...
دلم میخواد به بهانه غم انگیز بودن کتاب یه مقدار گریه کنم اما نشد.
کارای عقب افتاده م این چندروز انجام دادم یه سری دیگه هم مونده که قبل از تموم شدن این هفته روال میشن.
نمیدونم اگر کتاب های نخونده شده ی توی قفسه هام نبود باید چیکار میکردم.
در تاریخ98/8/28به مناسبت هفته کتاب و کتابخوانی برنامه نشست کتابخوانی در آموزشگاه با حضور شهردار شهر ،رئیس اداره آموزش و پرورش شهرستان فارسان ، اداره فرهنگ و ارشاد شهرستان فارسان ،شورای اسلامی شهر چلیچه برگزار گردید
اهم برنامه ها به روایت تصویر :

دستور جلسه:
برنامه ریزی به مناسبت بزرگداشت هفته ی کتاب وکتابخوانی 
برنامه ریزی به مناسبت بزرگداشت شهادت امام حسن عسگری
برنام ریزی برای تمرینات سرود همگانی
توجیه دانش آموزان برای شرکت در مسابقات فرهنگی هنری
برپایی نمایشگاه کتاب
برنامه ریزی برای بزرگداشت شهادت امام حسن عسگری ع 
برنامه ریزی جشن آغاز امامت امام زمان(عج)
 برنامه ریزی جشن هفته وحدت ومیلاد با سعادت پیامبر اکرم (ص)
معرفی دانش آموزان ضعیف درسی برای تشکیل کلاسهای تقویتی وکمک دانش
98/3/18 بود که تصمیم گرفتم از کارها و اعمالم مراقبه کنم.
به مدت یک هفته انجامش دادم.
هفته دومش ولی ... 
ولی بله. کم کاری و غفلت کردم ... .
اما خداروشکر که الان می تونم ادامه بدم.
الحمدلله... .
از همین چهارشنبه تا جمعه ، هفته دوم مراقبه ام باشه خوبه.
ان شاء... .

سال ها از شهادت ابراهیم گذشت، هیچ کس نمی توانست تصور کند که فقدان او چه بر سر خانواده ما بیاورد ... تااینکه در سال 1390 شنیدم که قرار است سنگ یادبودی برای ابراهیم روی قبر یکی از شهدای گمنام در بهشت زهرا علیها السلام ساخته شود.

ابراهیم عاشق گمنامی بود. حالا هم مزار یادبود او روی قبر یکی از شهدای گمنام ساخته می شد. در واقع یکی از شهدای گمنام به واسطه ابراهیم تکریم می شد. این ماجرا گذشت تا اینکه به کنار مزار یادبود او رفتم.

روزی که برای اولین با
مجله اینترنتی حنانه هر هفته چند کتاب انگیزشی و موفقیت را  از طریق اینستاگرام مجله  hanane.vhd@ به دنبال کنندگان عزیز معرفی می کند و لینک کتاب ها در سایت برای دانلود قرار می دهید. اگر شما هم جز علاقمندان به این دسته از کتاب ها هستید می توانید از طریق لینک زیر کتاب ها را دریافت و از پیج ما کتاب هایی که در آینده معرفی خواهیم کرد را دنبال کنید.
لینک دانلود و معرفی کتاب ها
هر دو هفته یکبار خانوادگی به کتابخانه قفسه باز نزدیک منزل میریم، بچه‌ ها کتاب‌ جدید برای خودشون انتخاب می کنند و کتابهای هفته گذشته رو تحویل میدن، از این که یک کارت عضویت مختص خودشون دارند و می تونند برای خودشون کتاب‌ انتخاب کنند، حس خوبی دارند. 
عضویت در کتابخانه هزینه زیادی هم نداره: برای بزرگترها سالانه 5 هزار تومن و برای کودکان 2500 تومن.
شما چه پیشنهادی برای یک تفریح و سرگرمی فرهنگی البته‌ ارزون دارید؟ 
نام درس
فعالیت های انجام شده (تدریس) 
فعالیت های خواسته شده (تکلیف) 

عربی
تدریس فصل 4
امتحان نوبت اول شفاهی هفته دیگر

علوم تکمیلی
پلوکوپی داده شده تا سوال 10 حل شد
تا سوال 20 پلوکوپی حل شود

هنر
آموزش گل شاه عباسی
برای هفته دیگر نقاشی گل آورده شود

فیزیک
تدریس فصل 6 کتاب وزارتی
برای هفته دیگر 20 تبدیل انرژی بنویسید

نمی‌دانم تا چه حد با پادکست گالینگور آشنا هستید و ازش اطلاع دارید، ولی بهتره تکرار کنم پادکست گالینگور، یه پادکست معرفی و بررسی کتابه که سعی می‌کنه کتاب‌های خوب و ارزشمندی که تو هیاهوی بازار کتاب که اغلب با کتاب‌های ضعیف و سطحی قبضه شده، گمنام و کمترشناخته‌شده باقی موندن رو به شما معرفی کنه. چند ماهی هست که شروع کردیم و بعد معرفی ۱۴ کتاب، موفق به ساخت سایت شدیم که مخاطبین‌مون، به خصوص بلاگرها ساده‌تر بتونن از پادکست استفاده کنن. هدف ما
⚜️آغاز ثبتنام دومین دوره مجازی زبان فرانسوی
به حول و قوه الهی پس از برگزاری موفق اولین دوره مجازی فرانسوی و استقبال کم نظیر مخاطبین آموزشگاه مجازی زبان هُدهُد افتخار دارد تا دومین دوره مجازی آفلاین زبان #فرانسوی را برگزار نماید.
سطح: مبتدی (از الفبا شروع میشود و تا پیشرفته )
متن درسی: کتاب le nouveau taxi1 (این کتاب رایج ترین و درعین پرمطلب بودن، آسان ترین نیز هست) نسخه پرینت باکیفیت خوب این کتاب با مبلغ 30 هزار تومان با ارسال رایگان و هدیه یک جلد ک
معتادان گمنام، یک انجمن غیرانتفاعی از زنان و مردانی است که اعتیاد به مواد مخدر مشکل اصلی زندگی‌شان بوده است. ما معتادانی هستیم که در حال بهبودییم و اکنون بطور مرتب گرد هم می‌آییم تا به کمک هم پاکی خود را حفظ کنیم. این برنامه، یک برنامه پرهیز کامل از هرگونه ماده مخدر است. تنها لازمه عضویت در این انجمن تمایل به قطع مصرف مواد مخدر است.
پیشنهاد می‌کنیم که در این مورد روشن‌بین باشید و این فرصت را از دست ندهید. برنامه‌ ما مرکب از اصولی است که بسی
به نام خدا

مداحی شهید گمنام
مداح: سیدرضا نریمانی

متاسفانه مرورگر شما، قابیلت پخش فایل های صوتی تصویری را در قالب HTML5 دارا نمی باشد.توصیه ما به شما استفاده از مروگرهای رایج و بروزرسانی آن به آخرین نسخه می باشدبا این حال ممکن است مرورگرتان توسط پلاگین خود قابلیت پخش این فایل را برای تان فراهم آورد.
دریافت

نمایشگاه کتاب به مناسبت هفته دولت در کتابخانه عمومی نیمروز زابل برگزار شد.

هیچ ذخیره و میراثی سودمندتر و با ارزش تر از کتاب نیست

کتاب وسیله ای است که دانش بشری به مدد آن از تباه شدن مصون می ماند و به آیندگان منتقل می شود. کتاب محصول تجربه‏ های بشری و خلاقیت‏های ذهنی و آموخته‏ های دراز مدت انسان است. سهم کتاب در انتقال دانش‏ها، گاهی به مراتب بیشتر و فراتر از دیگر ابزار آموزشی است.

در سال 1372 خورشیدی 24  آبان به عنوان روز کتاب و کتاب‌خوانی تعیین شد. این روز، یکی از روزهای هفته کتاب نیز هست. نخستین هفته کتاب جمهوری اس
► ترتیب مسابقات لیگ در هفته های مختلف در جدول زیر آورده شده است: 

هفته 1
1 - 2
3 - 4
5 - 6
7 - 8

هفته 2
4 - 1
2 - 7
6 - 3
8 - 5

هفته 3
1 - 8
3 - 5
4 - 2
7 - 6

هفته 4
6 - 1
2 - 3
5 - 7
8 - 4

هفته 5
1 - 7
4 - 5
3 - 8
2 - 6

هفته 6
5 - 1
7 - 3
6 - 4
8 - 2

هفته 7
1 - 3
2 - 5
4 - 7
6 - 8

هفته 8
3 - 1
5 - 2
7 - 4
8 - 6

هفته 9
1 - 5
3 - 7
4 - 6
2 - 8

هفته 10
7 - 1
5 - 4
8 - 3
6 - 2

هفته 11
1 - 6
3 - 2
7 - 5
4 - 8

هفته 12
8 - 1
5 - 3
2 - 4
6 - 7

هفته 13
1 - 4
7 - 2
3 - 6
5 - 8

هفته 14
2 -1
4 - 3
6 - 5
8 - 7

► هرگاه تیمی بدون صاحب شود، در اولین فرصت پس از یکی از زمان های زیر، بات (bot)خواهد شد:- قبل از با
سلام و خداقوت
درسهای هفته ۵ام
۱-نشانی بهشت - درسنامه فاطمی
https://ec.nahad.ir/index.php/course/View/UDsFYA--
۲-گفتارهایی ‍‍‍پیرامون عاشورا
https://ec.nahad.ir/index.php/course/View/B20DZg--
یا درس نرمش قهرمانانه
https://ec.nahad.ir/index.php/course/View/UD1SNgU8
۳-انسان موفق - اعتماد به خدا
https://ec.nahad.ir/index.php/course/View/VzFXMA--

به دلیل مشکل در بروزرسانی درسنامه فاطمی، لطفا درس زیر را انتخاب نمایید:
درسهای بندگی در سوره فرقان
https://ec.nahad.ir/index.php/course/View/AG5WNQA3

به نکات زیر توجه نمایید:
1- حتما دروس را تا روز سه شنبه غروب
با سلام و احترام خدمت تمام اعضای محترم حلقه داستانی کویر
این هفته به مناسبت هفته کتاب، میزبان تعدادی از ناشران و نویسندگان شهرستان خواهیم بود. البته برنامه معمول نقد داستان و تمرین های داستانی، به روال گذشته برگزار خواهد شد.
بزرگترین چیزی که من از زندگی در پایتخت طلبکارم اینه که توی این تالار وحدت بی نظیر یه تئاتر عالی ببینم! 
چیزی که با وجود دانشجوی تهران بودنم برام محقق نشد چون ساعت شروع تئاتر خیلیییییی دیره و من موقع برگشت به مشکل میخورم :/ 
نه دلم کافه ها و پارک های تهران رو میخواد نه سینما ها و بازار هاشو نه حتی تجریش و دربند و بام و غیره اش رو، من از تهران فقط تئاتر توی تالار وحدت میخوام.
امیدوارم که اهل کتاب و تئاتر باشی تا آخر هفته های پاییزی خودمون رو با کتا
آن گلوی نازنینی که تا دیروز جور دولت را می‌کشید و صدای کارگران بود امروز جور قوه‌ی عدالت را نیز می‌کشد و صدای زندانیان شده است. اما گوسفندان این بار با کینه‌ای تاریخی می‌خواهند گلوی اسماعیل را برای قربانی شدن ببرند و دیه‌ی اجداد خویش را بستانند‌. آن قدر به دست سربازان گمنام زده می‌شود که با شنیدن نام امام زمان نتواند از جای خود بلند شود. چه شکنجه‌گران فهمیده‌ای! لابد خواسته‌اند به همه نشان دهند کارگری که حقوق نگیرد نمی‌تواند روی پای
شعار هفته کتاب
حال خوش خواندن

مطالعه، یگانه راهی است برای آشنایی و گفتگو با بزرگان روزگار که قرن ها پیش در دنیا به سر برده و اکنون در زیر خاک منزل دارند

انسان‌های بزرگ می‌توانند دو دقیقه بدون هوا، دو هفته بدون آب و یک عمر بدون پول زندگی کنند، اما بدون «کتاب» نمی‌توانند حتی یک لحظه ! زنده بمانند.

هفته کتاب و کتابخوانی مبارک باد 
کتابی برای تمام فصول!!
✍ کتاب "راهنمای هفتگی آسمان شب" پدیده‌های رصدی مربوط به هر هفته از جمله بارش‌ها و رگبارهای شهابی، اجرام آسمانی، نحوه یافتن صورت‌های فلکی و توضیح مختصری درباره داستان و افسانه‌هایشان را بازگو می‌کند. مقدمه‌‌ی این کتاب به ارائه توضیحاتی در خصوث مفاهیم اولیه ستاره شناسی مانند سمت‌ها در آسمان، ماهیت درجه‌ها، قدر و نامگذاری ستارگان و . . . که آشنایی با آنها برای شروع آموختن ستاره شناسی لازم است، می‌پردازد و در ادام
دستور جلسه:
برنامه ریزی به مناسبت بزرگداشت هفته ی کتاب وکتابخوانی 
برنامه ریزی به مناسبت بزرگداشت شهادت امام حسن عسگری
برنام ریزی برای تمرینات سرود همگانی
توجیه دانش آموزان برای شرکت در مسابقات فرهنگی هنری
برپایی نمایشگاه کتاب
برنامه ریزی برای بزرگداشت شهادت امام حسن عسگری ع 
برنامه ریزی جشن آغاز امامت امام زمان(عج)
 برنامه ریزی جشن هفته وحدت ومیلاد با سعادت پیامبر اکرم (ص)
معرفی دانش آموزان ضعیف درسی برای تشکیل کلاسهای تقویتی وکمک دانش
در تاریخ 1398/08/25 پیش دبستانی دخترانه سما از کتابخانه عمومی نیمروز زابل به مناسبت هفته کتاب و کتابخوانی بازدید کردند که  کلاس شعر خوانی از کتاب بخور تو سیب نوش جون/ مفیده اون فراوان از مژده پورحسینی و کتاب کله کدو چه ماهه / فکر گل و گیاهه از ناصر کشاورز برگزار شد که بچه با شوق و هیجان خاصی گوش دادند و در پایان شعری در مورد کتاب خواندند.
گمنامی هنرمند هم بخشی از افسانه‌ی رمانتیک قرون‌وسطی بود .
جنبش رمانتیک در رابطه‌ی دوگانه‌ی متضادش با فردگرایی معاصر ، خلاقیت بی‌نام و نشان را بعنوان علامت ویژه‌ی عظمت ارائه می‌کند و با محبتی خاص روی سیمای راهبِ گمنام درنگ می‌کند که اثرش را تنها بخاطر جلال خداوند می‌آفرید ، در حجره‌ی تاریکش نهان می‌شد و شخصیت خویش را به‌هیچ می‌گرفت . ولی متأسفانه ، بلحاظ این نظریه‌ی رمانتیک ، در مواردی که نام هنرمندانِ روزگار قرون‌وسطی به ما رسیده
چند روز پیش پیکر شهید «مجید قربانخانی» حُر مدافعان حرم هم بالاخره به زادگاهش بازگشت. اما شاید ندانید تاریخ انقلاب و دفاع مقدس، بسیاری از این قهرمانان گمنام دارد که هیچگاه مثل«طیب»، «شاهرخ ضرغام» و حالا داش‌مجید، نقل محافل نشدند.
مجله فارس پلاس؛ مریم شریفی: چه خوش است حال مرغی که قفس ندیده باشد/ چه نکوتر آنکه مرغی ز قفس پریده باشد...
تمام ماجرا همین است؛ پرواز. کتاب تاریخ را که ورق بزنی، پر است از داستان انسان‌های راه‌گم‌کرده اما فرصت‌شن
این رمان دررابطه باناهنجاری های رفتاری یک خانواده است که بشکل کامل به افرادآنگونه که هست احترام نمیگذارندومنجربه قتل های مختلف خانوادگی میشوند.شخصیت های زیادی داردازقماربازگرفته تافال گیرودخترشهیدوحتی سربازان گمنام صاحب الزمان نیزدرآن هست حتی نقش دانشگاه های عقب مانده ایران که رشته های مهم پزشکی رابه یدک میکشندوافرادبابت کتاب نامرتبط وکلاس نامرتبط به خاطرآن رشته پول میپردازندودرانتهاافرادبیکارومعتادمیشوند. همچنین معارف ودین شی
بسم الله الرحمن الرحیم
«یَا أَیَّتُهَا النَّفْسُ الْمُطْمَئِنَّةُ» «ارْجِعِی إِلَىٰ رَبِّکِ رَاضِیَةً مَرْضِیَّةً»
«(آن هنگام به اهل ایمان خطاب لطف رسد که) ای نفس (قدسی) مطمئن و دل آرام.»«به حضور پروردگارت باز آی که تو خشنود به (نعمت‌های ابدی) او و او راضی از توست»

روح بلند خادم اهل بیت (علیهم‌السلام) و مشکل گشای مردم، سرباز مخلص و گمنام امام زمان (عجل‌الله‌تعالی‌فرجه‌الشریف) حاج جواد کریمی، پدر بزرگوار داماد صبیه سیده زهرا لواسانی
نمی‌دانم تا چه حد با پادکست گالینگور آشنا هستید و ازش اطلاع دارید، ولی بهتره تکرار کنم پادکست گالینگور، یه پادکست معرفی و بررسی کتابه که سعی می‌کنه کتاب‌های خوب و ارزشمندی که تو هیاهوی بازار کتاب که اغلب با کتاب‌های ضعیف و سطحی قبضه شده، گمنام و کمترشناخته‌شده باقی موندن رو به شما معرفی کنه. چند ماهی هست که شروع کردیم و بعد معرفی ۱۴ کتاب، موفق به ساخت سایت شدیم که مخاطبین‌مون، به خصوص بلاگرها ساده‌تر بتونن از پادکست استفاده کنن. هدف ما
کتابِ "فیورتّی" یا "گل‌های کوچکِ قدیس فرانچسکو" یکی از ولی‌نامه‌های مشهورِ مسیحی‌ست، در ذکرِ احوالِ فرانچسکوی قدیس و یارانِ نخستین‌اش. روایت‌های این کتاب احتمالاً در اواخرِ قرنِ چهاردهِ مسیحی، به دستِ نویسنده یا نویسندگانی گمنام گرد آمده‌اند. آن‌چه می‌خوانید فارسیِ یکی از همین روایت‌هاست.

به راه آوردنِ قدیس فرانچسکو استاد برناردوی آسیزیایی را
نام درس
فعالیت های خواسته شده (تکلیف) 

ادبیات
تدریس :کتاب نگارش درس 3
برای هفته دیگر 1 انشا در مورد، خانه، کلاغ و عینک نوشته شود(یکی از 3 موضوع) 

ریاضی
تدریس:ادامه درس معادله
صفحه 37 تا 40 کتاب وزارتی حل شود(اجباری نیست) 

پژوهش 
_
_

شیمی
تدریس:ادامه درس 3 
برای هفته دیگر از فصل 3  20 سوال تستی و 20 سوال تشریحی نوشته شود

دانلود جزوه خلاصه کتاب انگیزش و هیجان - فلش کارت و نمونه سوال- روانشناسی پیام نور -pdf

دانلود فایل

دانلود خلاصه کتاب انگیزش و هیجان - آپاراتwww.aparat.com › result › دانلود_خلاصه_کتاب_انگیزش...دانلود خلاصه کتاب آفرینش نظریه معماری { جان لنگ } – در قالب pdf · shopping. 65 بازدید ۳ هفته ... دانلود رایگان جزوه کتاب انگیزش و هیجان مارشال ریو pdf · Fileandish.
دانلود جزوه کتاب انگیزش و هیجان خداپناهی – در قالب pdf دیدئو ...www.dideo.ir › دانلود-جزوه-کتاب-انگیزش
ثبتنام اولین دوره زبان پرتغالی
سطح: مبتدی
متن درسی: کتاب «Moito Prazer1» با قیمت 40هزار تومان در سایز «آچهار» بصورت رایگان ارسال میگردد. این کتاب در چهارترم اول خوانده می شود. همچنین یک جلد کتاب «افسانه سیاه» ترجمه شده از اسپانیایی نیز بعنوان هدیه ارسال میگردد.
⏰مدت دوره: هفته ای دو جلسه (هر دو ترم یک ماه طول می کشد)
ادامه مطلب
کتاب و فرهنگ تاریخچه خوانی را باید ازجمله اساسی ترین عواملی دانست که بسیاری از کارشناسان مسائل فرهنگی و اجتماعی از آن بوسیله عنوان شاخصی بخاطر سنجش ترفیع ها تو ابعاد متنوع استفاده می کنند. فارغ از کامل بحث های اجتماعی درباره ی بزرگی مطالعه، خواندن کتاب ازجمله مشغولیت هایی است که این روزها با تجلی فناوری های نوین بخشی کم رنگ تر از پیش شده است.درون چند ماه گذشته، در زومیت تلاش کرد ه ا یم با معرفی کتاب های خواندنی و البته کاربردی، سهمی درون ار
قران درمان دردهای بشراست کتاب هدایتگر وثروتی است که فقر نداردوهدایتی است که گمراهی ندارد .
به مناسبت هفته بزرگداشت قران کریم از تاریخ 97/9/24 برنامه های ویژه ازجمله تلاوت جزءسی قران کریم باحضوردانش آموزان،درمحضرقران کریم باحضور معلمان وبرپایی سفره قرانی ،نصب نکات کلیدی با این موضوع ،اجرای طرح بشارت و....بود 
مجله اینترنتی حنانه هر هفته چند کتاب انگیزشی و موفقیت را  از طریق اینستاگرام مجله  hanane.vhd@ به دنبال کنندگان عزیز معرفی می کند و لینک کتاب ها در سایت برای دانلود قرار می دهید. اگر شما هم جز علاقمندان به این دسته از کتاب ها هستید می توانید از طریق لینک زیر کتاب ها را دریافت و از پیج ما کتاب هایی که در آینده معرفی خواهیم کرد را دنبال کنید.

لینک دانلود و معرفی کتاب ها
دانلود کتاب صوتی هنر رزم اثر سون تزو

دانلود فایل

دانلود رایگان کتاب صوتی هنر رزم اثر سون تزو :: دانلود کتابketabdownloadpdf.blog.ir › tag › دانلود رایگان کتاب ...۲ مطلب با کلمه‌ی کلیدی «دانلود رایگان کتاب صوتی هنر رزم اثر سون تزو» ثبت شده است - دانلود کتاب.
دانلود کتاب صوتی هنر رزم | دکه علمیdakeelmi.ir › product › دانلود-کتاب-صوتی-هنر-رزمدانلود کتاب صوتی هنر رزم نسخه کامل و بدون سانسور. هنر رزم. کتاب صوتی . کتاب صوتی Art Of War. سان تزو نویسنده کتاب هنر رزم خواند
تحقیقات نشان داده بچه‌‌های ۴ تا ۵ ساله‌ای که سه تا پنج بار در هفته برایشان کتاب خوانده می‌شود، نسبت به سایر همسالان خود، تیزفهم‌تر هستند.

کتاب خواندن برای فرزند، تاثیرات ماندگار هم برای والدین و هم برای کودکان دارد. با این کار می‌توانید کیفیت زمان با هم بودنتان را بالا ببرید، چون فرزندتان می‌داند که در این هنگام، تمام تمرکز و حواس پدر یا مادرش فقط معطوف به اوست. 

کتاب خواندن برای فرزندتان به نفع مهارت‌های خواندنی او در مدرسه نیز خو
دانلود کتاب هذا کتاب کنزالعلوم مخفی

دانلود فایل

اگر امکان دارد آن را به فارسی ایمیل کنیدنتایج وب
دانلود رایگان هذا کتاب کنزالعلوم مخفی, کواکب و سیارات و ...taktafile.ir › دانلود-کتاب-هذا-کتاب-کنزالعلوم-مخفیدانلود رایگان کتاب هذا کتاب کنزالعلوم مخفی کواکب و سیارات و نقش آنها در سرنوشت 99 اسماء الحسنی مبارک کتاب کنز العلوم مخفی دعای گشایش بخت دختران موکلین ...
دانلود کتاب هذا کتاب کنزالعلوم مخفی - پروژه هاwww.takbook.com › best › دانلود-
متن درسی: کتاب «اسپانیول اندیرکتو1» با قیمت 40هزار تومان در سایز «آچهار» بصورت رایگان ارسال میگردد. این کتاب در چهارترم اول خوانده می شود. همچنین یک جلد کتاب «افسانه سیاه» ترجمه شده از اسپانیایی توسط استاد این دوره نیز بعنوان هدیه ارسال میگردد.
⏳ تعداد کل ترم ها (مبتدی، متوسطه، پیشرفته): 12 ترم (هر ترم 5جلسه بهمراه 5جلسه حل تمرین)
ادامه مطلب
سلام و عرض ادب خدمت همه کاربران
کتابی که معرفی میکنم خدمت تون اسمش سه دقیقه در قیامت میباشد که باعث انقلابی درون تون میشه، لااقل برای خودم که این طور بود.
داستان از این قراره که یک جانباز مدافع حرم در جریان یک عمل جراحی، برای مدت سه دقیقه از دنیا میرود و سپس با شوک ایجاد شده در اتاق عمل دوباره به زندگی برمیگردد. اما در این مدت کوتاه چیزهایی دیدن که باورش برای افراد عادی خیلی سخت است!، راوی گمنام اما توسط گروه شهید ابراهیم هادی جمع آوری شده.
ان
⚜️آغاز ثبتنام اولین دوره مجازی زبان فرانسوی⚜️
به حول و قوه الهی پس از برگزاری موفق چهار دوره مجازی مکالمه عربی و استقبال کم نظیر مخاطبین، و نیز درخواست مکرر مخاطبین برای افزودن دیگر زبان ها،آموزشگاه زبان هُدهُد افتخار دارد تا اولین دوره مجازی آفلاین زبان #فرانسوی را برگزار نماید.
متن درسی: کتاب le nouveau taxi1 (این کتاب رایج ترین و درعین پرمطلب بودن، آسان ترین نیز هست)
⏰مدت زمان: هفته ای دو جلسه (در
و من یک هفته ی تمامه دارم تو سایتا دنبال دوتا کتاب شعر خوب و مناسب برای گروه سنی الف میگردم و پیدا نمیکنم. 
کلا نقدهای زیادی به کتاب کودک وارده، بعضی هاشون که مزخرف نوشتن (مثل همون خرخروی عرعرو!)، بعضیاش که خوبه و شاعر حسابی داره، بدآموزی داره(مثلا کتاب خروس سیگاری! یا بعضی کتابای می می نی) میمونه چندتا کتاب خوب، که اونام فروش اینترنتی هاشون داغونه، همه جا زدن ناموجود! 
راستش اون روزی که در بدر دنبال کتاب اصول بازاریابی یا تحقیق در عملیات میگش
لشکر صاحب زمان گمنام نیست
منتظر در جستجوی نام نیست
حک شده در لوحِ محفوظ است او
سرفرازان را غم اعلام نیست
روح هستی بوده چون ظاهر شود
زندگی بخشیده ؛ استفهام نیست
جایگاهش برجِ عاجِ امنیت
حق عنایت کردو از اوهام نیست
جاده های انتظارِ منتظر
شادمانی بوده از آلام نیست
شِرک و شَر میلرزد از اعزاز او
ترسی از شیطان و صدها دام نیست
ارتش برپائی عدل علی ،
دائماً رزمیده و آرام نیست
جاری همچون رود ؛ خیرِ مستَمر
خیر را فکری بجز انجام نیست
مثل شاهین در ورای باو
متن درسی: کتاب «اسپانیول اندیرکتو1» با قیمت 40هزار تومان در سایز «آچهار» بصورت رایگان ارسال میگردد. این کتاب در چهارترم اول خوانده می شود. همچنین یک جلد کتاب «افسانه سیاه» ترجمه شده از اسپانیایی توسط استاد این دوره نیز بعنوان هدیه ارسال میگردد.
 استاد دوره: مبلغ بین الملل اعزام شده به ونزوئلا و پژوهشگر منطقه آمریکای لاتین
ادامه مطلب
خانواده ی شهید بودن به حرف راحته ولی تو عمل....
دایی جانم سی سال مفقود الاثر بود، هم رزماش میگفتن شهید شده ولی پدربزرگ و مادربزرگم هیچوقت باور نمی کردن، میگفتن اسیر شده بر می گرده.
اسرا هم برگشتن و دایی من نیومد.
از ساعت 11شب به بعد، به پدر بزرگ و مادربزرگم زنگ نمی زدیم چون چشم به راه داییم بودن و با هر زنگِ نیمه شب، قلبشون تند میزد.
بنیاد شهید 3 بار مجلس ترحیم گرفت ولی بازم باور نکردن، نمیخواستن که باور کنن.
با اصرار زیاد بعد بیست و چند سال، بالاخ
هفتۀ بسیار سختی داشتم و عجیب غریب...این هفته با اغتشاشات شروع شد / من که همش بیرون بودم این چند روز تو خونه لم داده بودم کنار بخاری کتاب میخوندم اصلا هم نمیدونستم شورش شده / تا اینکه مامانم گفت تو خیابون یکی از بانک هارو کاملا آتش زدند و امروز که دیدم پرام ریخت، آخه محله ما معمولا آروم بود...خلاصه این هفته با برادران ضد شورش بسیج و نیروی انتظامی گذشت که واقعا ترسناکن '_' !!این هفته نظرم راجع به آیندم دوباره تغییر کرد و گفتم میتونم از جهات دیگه ای ه
نام درس
فعالیت های خواسته شده(تکلیف)

ادبیات
تدریس کتاب تکمیلی تا داستان سیاوش 2
نوشتن 10 بیت شعر وپیدا کردن دستور زبان آن+فردا درس 3 املا

ریاضی
تمام کردن فصل1کتاب تکمیلی+شروع فصل2
پروژه صفحه19 کتاب تکمیلی برای شنبه+کتاب وزارتی صفحه28 و29درکتاب وصفحه 30 در دفتر

قرآن
تکمیل انس با قرآن درس 3
هفته بعد آزمون مفاهیم از درس1و2و3

اجتمایی
تدریس درس7
تکمیل فعالیت‌های کتاب+کار برگ+خلاصه هر درس

من آخر هفته ها رو دوست دارم چون تو، این روزا پیش مادرتی و خوشحالی. من تمام طول هفته برای آخر هفته لحظه شماری می کنم چون تو بی صبرانه منتظر رسیدن این روزی. بعد از آشنایی ما بهترین روز هفته در نظرم، از یکشنبه به پنجشنبه تغییر کرد چون روزی بود که تو بدون استثنا هر هفته منو دعوت می کردی خونتون. من، تو و مادرت. فقط خودمون سه تا. خونه ی مادرت تو خوشحال بودی. می خندیدی. لبخند یک لحظه هم از صورتت پاک نمی شد. تو مادرتو بی هوا بغل می کردی. هی بهش می گفتی که دل
⚜️آغاز ثبتنام اولین دوره مجازی زبان فرانسوی⚜️
به حول و قوه الهی پس از برگزاری موفق چهار دوره مجازی مکالمه عربی و استقبال کم نظیر مخاطبین، و نیز درخواست مکرر مخاطبین برای افزودن دیگر زبان ها،آموزشگاه زبان هُدهُد افتخار دارد تا اولین دوره مجازی آفلاین زبان #فرانسوی را برگزار نماید.
متن درسی: کتاب le nouveau taxi1 (این کتاب رایج ترین و درعین پرمطلب بودن، آسان ترین نیز هست)
⏰مدت زمان: هفته ای دو جلسه (در
چگونه بفهمیم در مسیر کتاب خوانی به درستی حرکت می کنیم؟
چطور بدونم کتاب خوان شده ام؟

خیلی راحته
اگه روزهایی که مطالعه نداشتیم، حالمون بده و احساس کمبود می کنیم، ما کتاب خوان شده ایم
اگه از اینکه مدتیه به کتاب فروشی ها سر نزده ایم احساس بدی داریم، ما کتاب خوان شده ایم
اگه به محض اینکه از خواب پا میشیم به جای گوشی، سراغ کتاب میریم، ما کتاب خوان شده ایم

آغاز ثبتنام اولین دوره مجازی زبان انگلیسـی
به حول و قوه الهی پس از برگزاری موفق چهار دوره مجازی مکالمه عربی و فرانسوی، و استقبال کم نظیر مخاطبین، و نیز درخواست مکرر مخاطبین برای افزودن دیگر زبان ها،آموزشگاه زبان هُدهُد افتخار دارد تا اولین دوره مجازی آفلاین زبان #انگلیسی را برگزار نماید.
سطح: مبتدی (از الفبا شروع میشود و تا فوق متوسطه )
متن درسی: کتاب interchange1 جلد زرد (این کتاب معمولا در فروشگاه های کتب زبان در همه شهرها موجود است و روش آن نی
برای منبع قانون مدیریت خدمات کشوری تنها منبع قابل اعتماد که ارزش صرف زمان داشته باشه و همچنین در مدت کوتاهی بشه همه فصول کتاب مطالعه کرد و با تستهای فراوان مطالب قوانین در ذهن تثبیت کرد کتاب مجموعه پرسش های چهارگزینه ای قوانین مالی و محاسباتی و اداری تالیف آرش شمسه از انتشارات ترمه میباشد.

بخش اول کتاب قانون مدیریت خدمات کشوری است که با صرف حداکثر یک هفته تمام مواد قانون خط ب خط یاد خواهید گرفت.
این کتاب اثری تضمینی که مولف این یقین را به ش
عضو شورای اسلامی شهر شاهین‌شهر طی پیامی میلاد سراسر نور حضرت مهدی موعود (عج) و روز سربازان گمنام امام زمان (عج) را تبریک گفت.

به گزارش پایگاه خبری صدای جویا
از اصفهان، نرگس السادات موسوی عضو شورای اسلامی شهر شاهین‌شهر طی پیامی
میلاد سراسر نور حضرت مهدی موعود (عج) و روز سربازان گمنام امام زمان (عج)
را تبریک گفت.
در این پیام آمده است؛
بسم‌الله الرحمن ال
با توجه به درخواست های مکرر دوستان پس از ارسال کتاب رایگان شهید ابراهیم هادی ۱ حالا لینک دانلود جلد دوم این کتاب خدمت عزیزان قرار گرفته است.
«سلام بر ابراهیم» کاری از گروه فرهنگی شهید ابراهیم هادی است. این کتاب ادامه زندگی‌نامه و خاطرات پهلوان بی‌مزار شهید ابراهیم هادی است که بخش اول ان قبلا در طاقچه منتشر شده است.
این کتاب علاوه بر زندگی‌نامه‌ای مختصر، خاطراتی از دوستان و اعضای خانواده این شهید بزرگوار و مفقودالاثر دارد. این نوشتار حا
اول از همه  کتاب ماه آبی(blue moon) قرار داره که هنوز وارد ایران نشده متاسفانه و هر چقدر گشتم نتونستم بفهمم داستانش چیه. 
دوم کتاب نگهبان هست(the guardians) هنوز ترجمه نشده
سوم کتاب دریای بی ستاره هست( the starless sea) اینم هنوز ترجمه نشده. 
چهارم کتاب آنجا که خرچنگ ها آواز می خوانند هست(when the crawdads sing) که یک داستان جنایی در طبیعت هست و ۶۸ هفته در این لیست بوده. چند نشر هم چاپش کردند. بهترین ترجمه حال حاضرش که هر چند آن چنان خوب نیست از انتشارات روزگار هست

امروز صبح با وجود شروع شدن هفته های حساس تحصیلی؛
"ملت عشق"رو در دست گرفتم و به شکل اسرار آمیزی تمومش کردم!112 صفحه ی اون رو روزای گذشته و 287 صفحه ی اون رو امروز.کتاب و پایان قشنگ و قوی اش من رو نسبت به تموم مشکلات دلداری میداد و آرومم میکرد.فکر نمیکنم هیچ زمان بتونم یه کتاب رو بررسی کنم و اونطور که شایسته ی اونه راجبش براتون بنویسم و عاجز بودنم ناراحتم نمیکنه.امروز واقعا دوست نداشتم تلفنم آلارم بده و هیچکی صدام بزنه یه خلوت عمیق و دلچسب سپری کردم.
مقدمه،معرفی چکیده اهداف:
● امامت امام زمان(عج)●زندگی نامه پدر بزرگوار ایشان امام حسن عسگری(ع)●زندگی نامه حضرت نرجس خاتون مادر بزرگوار حضرت ولیعصر●آغاز امامت حضرت و داستان نماز خواندن بر پیکر پاک پدرشان امام عسگری●غیبت صغری و کبری●تشرف کسانی که به محضرمقدس حضرت رسیده اند●تمام صوت ها و کلیپ های مربوط به آقا صاحب الزمان و ظهور●مباحث مهدویت و انتظار فرج●منجی در ادیان دیگر●سواد رسانه ایو ان‌شاءالله در آخر بتوانیم که در پایان این مباحث
زنگ 
درس 
فعالیت های انجام شده (تدریس )
فعالیت های خواسته شده (تکلیف ) 

اول 
هنر 
نوشتن از روی کتاب درسی ادبیات به عنوان تمرین 
در نیمی از کاغد A4 متی که از کتاب درسی ادبیات  انتخاب شده را بنویسید  

دوم
فیزیک 
بازدید تکالیف +اراره کنفرانس توسط دانش آموزان  + تدریس کتاب درسی  
هفته ی آینده امتحان فیزیک از تمام درس 8 و 9  

سوم 
عربی 
 پرسش کلاسی  + تدریس درس 7 
آزمون کتبی از کل درس های داده شده  

چهارم 
علوم 
تکمیلی 
تدریس مبحث فشار -               
«تعداد تست در هفته» یکی از اصلی ترین فاکتورهای رسیدن به تثبیت و تسلط در مطالعه است.
چندتا تست بزنیم؟
رابطه ی بسیار مستقیمی بین تعداد تست ها و رتبه و تراز شما در آزمون های آزمایشی و کنکور سراسری وجود دارد؛ بنابراین یکی از ویژگی های برنامه ریزی اصولی و صحیح مشخص بودن تعداد تست ها در هفته و مقایسه ی این تعداد با هفته ها و ماه های گذشته است.با این مقایسه می توان فهمید که در زمینه ی تست زنی، پیشرفت داشته ایم یا درجا زده ایم و یا به عقب رفته ایم !شما
هفته ی قبل که صبح ها کارآموزی غدد بودم چند تا عصر هم شیفت داشتم تو بیمارستان
کاردانشجویی،  این هفته هم که گذشت از یکشنبه تا خود امروز صبح ها تمام بیمارستان
کاردانشجویی بودم عصر ها هم غیر 2 روز کارآموزی ccu ...
دلم میخواد دقیق و با همه ی جزییات بنویسم ولی خواب چشمامو پر کرده !
فقط میگم ابن هفته جدید قراره خونه خواهر باشم ، فردا بلیط داریم از شهر ما به مقصد شهر خواهر....
کتاب Nya Mål 2 کتابی آموزشی است که به مانند کتاب Nya Mål 1 توسط نویسندگان سوئدی تالیف شده است. افرادی که می خواهند شروع به خواندن این کتاب کنند، می بایست به سطح قابل قبولی از زبان سوئدی رسیده باشند. توصیه ی ما به زبان آموزان این است که قبل از شروع این کتاب، کتاب Nya Mål 1 و کتاب سوئدی به زبان ساده A را مطالعه کنند. تفاوت کلی این کتاب با کتاب Nya Mål 1، تغییر محسوس در سطح متن ها و دیالوگ های موجود در کتاب است که به مراتب گسترده تر و حاوی نکات بیشتری هستند.
با تلاش سربازان گمنام امام زمان (عج) عامل اغتشاشات اخیر در بوکان در کمتر از ۱۰ ساعت دستگیر شد.
به گزارش  گروه استان های باشگاه خبرنگاران جوان ،  عامل اصلی اغتشاشات بوکان با یکسری اقدامات اطلاعاتی پیچیده در کمتر از ۱۰ ساعت توسط سربازان گمنام امام زمان (عج) در یکی از شهر‌های مرزی در حین خروج از کشور دستگیر شد.
متهمه از عوامل اصلی محرکین اغتشاشات شهر بوکان بوده و ضمن اقرار و اعتراف به ارتباطات خود با گروهک‌های ضد انقلاب در یکی از کشور‌های همسا
«سلام بر ابراهیم» کتابی است که در قالب زندگینامه ای مختصر و ۶۹ خاطره درباره شهید بزرگوار و مفقود الاثر «ابراهیم هادی» منتشر شده است. این نوشتار حاصل بیش از پنجاه مصاحبه از خانواده، یاران و دوستان آن شهید است که همگی نگارنده را در گردآوری این مجموعه ارزشمند یاری رساندند.شهید هادی در یکم اردیبهشت ماه سال ۳۶ دیده به جهان گشود و پس از بیست و هفت سال زندگی پر فراز و نشیب، در عملیات والفجر مقدمّاتی در منطقه فکه، بیست و دوم بهمن سال ۶۱ به درجه رفیع

تبلیغات

محل تبلیغات شما

آخرین وبلاگ ها

برترین جستجو ها

آخرین جستجو ها